Апокаліпсис чи підпілля CERT-UA?

Тривожно за наш CERT-UA. Чи не трапилось чого? Зайшовши на офіційні ресурси команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події можна помітити відсутність новин, анонсів, повідомлень в березні місяці. Останнє повідомлення на сайті було ще 29 лютого. Враховуючи ворожу активність з боку представників рф, КНР, КНДР, Ірану ця «тиша» викликає питання. Може команда пішла в підпілля?

Facebook сторінка ведеться регулярно: останній допис 29 лютого, а ось на соцмережу Х в CERT-UA вирішили «покласти велику літеру Х». Останній запис там було зроблено 19 липня 2023 року.

Допитливий читач, проаналізувавши матеріали на нашому сайті, може сказати «сам такий» і буде правий, але не забуваймо про нюанси. 

CERT-UA - Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України, яка функціонує в складі Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Сайт cybersec.net.ua – це приватна ініціатива, на яку витрачається вільний від основної роботи час та невеличкі власні кошти з заробітної плати за хостинг та доменне ім’я. Ніяких тобі державних датацентрів з захищеними каналами від Держспецз’язку. Ніяких побудов комплексної системи захисту інформації через наближені ТОВки, які єдині тільки знають як правильно розставити коми в ящику макулатури, щоб це не викликало питань)). Тому різниця є. 

Втім, може й нема підстав для хвилювання. Настане ранок і з’являться новини на ресурсах нашої улюбленої команди реагування CERT-UA.  

Читайте також:

- В CERT-UA визнали провал роботи по інформуванню щодо кіберзагроз та зіпхнули все на керівників організацій та їхніх спеціалістів