MRIYA, є виключно соціальним проєктом, який об'єднує громадян державного та приватного сектору задля протидії дезінформації та незаконному контенту, очищення інформаційного простору від російської пропаганди, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту. Метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців та зменшення впливу пропаганди на суспільство.

Запрошуємо і Вас долучитися до проєкту MRIYA https://t.me/+w4kxmyvZCBNkYWEy де найбільша інформаційна армія (170+ тисяч учасників), найбільше заблокованих ресурсів (близько 30 тисяч).

🔸 Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й в інформаційному просторі. Кожне слово наших ворогів може негативно вплинути на свідомість людей та хід війни в цілому, тому ми маємо бути завжди обачні та вміти себе захистити від поширення фейків. Учасники проєкту MRIYA будуть вчитися інформаційній- та кібергігієні, отримають сотні порад, що підвищать обізнаність у медіа-просторі та зможуть самостійно виявляти джерела пропаганди й знищувати їх. І тільки разом ми зможемо протидіяти негативним явищам в Інтернеті. 

🔸 Цілі проєкту:
   •  знищення російських осередків в мережі;
   •  зменшення рівня булінгу та цькування в Інтернеті;
   •  протидія наркотикам та шахрайству;
   •  навчання та тренінги з кібергігієни;
   •  просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
   •  залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.

😉 Кібервійська чекають на Вас!
https://t.me/+w4kxmyvZCBNkYWEy

Найбільша сила нашої спільноти — це наші дорогі підписники! Проте війна все ще триває. Інформаційний фронт стосується кожного з нас. Саме підписники зможуть пришвидшити спільну перемогу! 

Задля полегшення маршрутизації по каналу користуйся хештегами - по одному кліку на посилання 👉🏻 # можна одразу побачити всі повідомлення подібної тематики 

#блокуємо_Telegram 
#блокуємо_TikTok
#блокуємо_YouTube
#блокуємо_Instagram
#кібергігієна

👉🏻 якщо за філіжанкою кави є сили інформаційно бомбити русню - тицяємо закріплені повідомлення і переходимо до вподобаного завдання замість довгого пошуку в стрічці каналу

В нас є чат-бот - (https://t.me/stopdrugsbot) сюди треба надсилати виявлені ресурси для їх перевірки та подальшого блокування. 
🚩Кібервоїни, в цьому ж боті ви можете отримати нескінченну кількість додаткових завдань! 

Перевіряйте знайдені ресурси:
• сервіс "STOP FRAUD" (http://cyberpolice.gov.ua/stopfraud/) Кіберполіції
• бот StopFraudMriyа (https://t.me/StopFraudMriya_bot) - перевірити безпечність онлайн шопінгу чи банківського переказу
• сервіс "Black List" (http://www.ema.com.ua/blacklist/) Асоціації "ЄМА"