Запрошуємо долучитись до соціального проєкту “БРАМА”

Працівники управління протидії кіберзлочинам в місті Києві повідомляють, що "БРАМА", є виключно соціальним проєктом, який об'єднує громадян державного та приватного сектору задля протидії дезінформації та незаконному контенту, очищення інформаційного простору від російської пропаганди, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту. Метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців та зменшення впливу пропаганди на суспільство.

Тож,  запрошуємо  долучитись до соціального проєкту "БРАМА" https://t.me/+w4kxmyvZCBNkYWEy найбільше інформаційне військо, яке налічує більше ніж 170к громадян.

БРАМА - це  синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. 

Наші цілі:

•  Знищення російських осередків в Інтернеті
•  Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі
•  Протидія наркотикам та шахрайству
•  Навчання та тренінги з кібергігієни
•  Просвіта населення щодо інформаційної гігієни
•  Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції

Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA».

Що ми пропонуємо учасникам:

1.  можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;
2.  допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долученості до масового надсилання скарг;
3.  отримати поради щодо медіа та кіберграмотності;
4.  бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;
5.  бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір.

Станом на січень 2024 року учасниками спільноти заблоковано понад 26 тисяч джерел поширення неприйнятного контенту. Як видно із статистики – роботи ще  багато і ми потребуємо допомоги нових небайдужих і активних учасників.

ЯКЩО ТИ НЕ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВОЇМИ СИЛАМИ АБО ФІНАНСАМИ, ТО ТИ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВІЙ ЧАС!  

https://t.me/+w4kxmyvZCBNkYWEy.

За інформацією Управління протидії кіберзлочинам у місті Києві