Не планували й не плануємо рекламуватись, але цікавить інформація

На редакторську пошту постійно надходять пропозиції з організації рекламування та просування нашого сайту. Повідомляємо, що ми не планували й не плануємо рекламуватись чи якось додатково просуватись. Вважаємо, що хай краще буде небагато реальних читачів, чим мільйонні перегляди від ботів.

Сайт «Кібербез» (cybersec.net.ua) є вузькоспеціалізованим нішовим виданням для людей, які цікавляться деякими аспектами галузі кібербезпеки. Чому деякими? Тому що неможливо охопити всі аспекти «океану» кібербезпеки. Як нещодавно іронічно висловився один з відомих діячів галузі кібербезпеки в адресу іншого, не менш відомого діяча цієї ж галузі та народного обранця: депутат розуміється на кібербезпеці приблизно так само як і в тваринництві (здалеку бачив козу). ☺ Оце вже заявка на слоган нашого сайту: «роздивись козу ближче». ☺

А тепер якщо казати серйозно, то у редакції натомість є нагальна потреба в налагодженні інформаційної взаємодії з представниками прес-служб основних кібербезпекових гравців в Україні, якщо вони зацікавлені в такій взаємодії. Епізодично окремі організації надсилають інформацію, яка оперативно публікується на сайті, але хотілося б менше епізодичності, а більше системності.

Також не можна обійти стороною зворотній зв’язок з читачами. Приємно, коли наша діяльність не проходить марно. Один з останніх прикладів:

osker feedback

Якщо завдяки публікаціям на сайті хоч одна людина увімкне двофакторну автентифікацію, зробить бекап своїх даних, оновить програмне забезпечення і т.і., це означатиме, що ми на правильному шляху.