Оновіть програмне забезпечення

Приблизно 2 з 5 респондентів опитування кажуть, що вони або «іноді», або «рідко», або «ніколи» не встановлюють оновлення програмного забезпечення (дані Національного кібербезпекового альянсу США). Один із найпростіших способів захистити облікові записи та інформацію – постійно оновлювати програмне забезпечення та програми. Періодично випускаються оновлення для виправлення проблем із програмним забезпеченням і виправлення безпеки для відомих вразливостей. Цього місяця обізнаності про кібербезпеку не натискайте кнопку «нагадати мені пізніше». Вживайте заходів, щоб бути на крок попереду кіберзлочинців.

ПОРАДИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Підтримка програмного забезпечення в актуальному стані – це простий спосіб підвищити цифрову безпеку. Для додаткової зручності увімкніть автоматичне оновлення в налаштуваннях безпеки вашого пристрою або програми! Встановив і забув!

ПІДТРИМУЙТЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В АКТУАЛЬНОМУ СТАНІ, ВИКОНУЮЧИ ТАКІ ДІЇ:

1. Перевірте наявність сповіщень

Пристрої та програми зазвичай сповіщають вас, коли з'являються останні оновлення програмного забезпечення, але також важливо це періодично перевіряти. Оновлення програмного забезпечення випускається для операційних системи, програм та додатків пристроїв. Важливо інсталювати ВСІ оновлення, особливо для веб-браузерів і антивірусного програмного забезпечення, а також програм із фінансовою чи конфіденційною інформацією.

2.  Інсталюйте оновлення якнайшвидше

Коли з'являються оновлення програмного забезпечення, особливо критичні, обов'язково інсталюйте їх якнайшвидше. Зловмисники не чекатимуть, та й вам теж не варто!

3.  Увімкнення автоматичних оновлень

Завдяки автоматичним оновленням пристрої встановлюватимуть оновлення, щойно вони стануть доступними — дуже просто! Щоб увімкнути функцію автоматичних оновлень, загляньте в налаштування пристрою, зазвичай у розділі «Програмне забезпечення» або «Безпека».

ДОДАТКОВІ ФАКТИ І ЦИФРИ

За даними Національного кібербезпекового альянсу США:

  • 36% учасників опитування повідомили, що встановлюють останні оновлення та програмне забезпечення, як тільки вони стають доступними.
  • З тих, хто повідомив про встановлення останніх оновлень на свої пристрої, 62% увімкнули автоматичні оновлення.

Цей матеріал опубліковано в рамках глобальної ініціативи «Місяць обізнаності про кібербезпеку».

#CybersecurityAwarenessMonth

#SecureOurWorld