Мистецтво кібербезпеки

Всього лише через кілька днів настане 1 вересня – День знань. Сотні тисяч енергійних й усміхнених українських студентів розпочнуть (або продовжать) здобувати нові знання та навички в стінах вищих навчальних закладів нашої країни. Тішить, що деяка кількість з цих студентів обрали для себе тернистий шлях опанування напрямку «Кібербезпека» та інших спеціальностей в широкому напрямку комп’ютерних наук.

prkb01

Цікаво, чи саме в подібній художній стилістиці відбувається викладання на Факультеті PR, журналістики і кібербезпеки Київського національного університету культури і мистецтв? З додаванням яскравих епітетів, з урахуванням культурної спадщини та з широким естетичним відображенням предмету. Можемо зробити попередній висновок, що так, бо за красивими словами легко загубити технічні деталі. Які саме деталі? Давайте розбиратися.

Заходимо на сайт університету, бачимо рекламу авторського курсу Михайла Поплавського «Акули PR» на фоні лого Факультету PR, журналістики і кібербезпеки та одночасно з попередженням браузера Microsoft Edge про небезпечне з’єднання:

prkb02

Те ж саме й на сайті самого факультету:

prkb03

Крім «акул PR» на факультеті є також «комп’ютерні акули», які викладають в тому числі «Технології захисту інформації» та «Захист інформації у веб-просторі».

Сайт Кафедри комп’ютерних наук:

prkb04

Трохи інформації про тематику освітніх компонентів:

 prkb05

prkb06

prkb07

prkb08

Тож, сподіваємося, що «акули» разом з керівництвом навчального закладу та відповідальними спеціалістами підтягнуть сертифікат та забезпечать безпечне з’єднання з сервером для себе, своїх майбутніх абітурієнтів, студентів та інших відвідувачів сайту.