Українських кіберфахівців запрошують прокачати свої навички на престижному кібертурнірі

Навчання з кіберзахисту Grid NetWars відбуваються в Україні вперше

Фахівці відпрацюють у режимі реального часу інтерактивні сценарії

Українських кіберспеціалістів запрошують долучитися до масштабного турніру з кіберзахисту Grid NetWars. Це — відпрацювання навичок захисту об’єктів критичної інфраструктури в умовах імітованої атаки. Від початку карантину, коли компанії по всьому світу більшість процесів перевели в онлайн, зросла й кількість кібератак, зокрема, на різноманітні об’єкти інфраструктури: від нафтових чи енергетичних компаній до промислових заводів з виробництва тих чи інших продуктів.

«Саме тому турнір Grid NetWars – це безпрецедентна можливість для українських та іноземних фахівців з кібербезпеки потренуватися й набути важливих навичок для захисту систем від кібератак. Завдяки тому, що всі сценарії відбуватимуться в режимі реального часу, це додасть елементу інтерактиву й практичної цінності. Отримані знання та відпрацьовані вміння кіберспеціалісти зможуть застосувати практично наступного дня на своїх робочих місцях», — наголошує Ігор Мальченюк, керівник напрямку регуляторного сприяння та інституційного розвитку з кібербезпеки проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України».

До участі запрошують як команди (від 2 до 5 гравців), так і індивідуальних учасників. З останніх організатори сформують окремі команди. Кіберзахисники долатимуть кілька рівнів загроз: від визначення вразливостей системи, встановлення потенційних ризиків до реагування на безпосереднє вторгнення.

Усі учасники отримають сертифікати участі від міжнародного інституту SANS.

Реєстрація команд та індивідуальних учасників триває до 25 листопада. Участь можлива в офлайн та онлайн форматі. Після реєстрації організатори відбирають команди/учасників і надсилатимуть їм підтвердження.

Організатори турніру: Національний координаційний центр кібербезпеки РНБО та проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» за підтримки Держслужби спецзв’язку та захисту інформації.