В Міноборони створено Центр інновацій та оборонних технологій

Міністерство оборони України перезавантажує підходи до започаткування та супроводження IT-проєктів, і одним із вагомих кроків є підписання спільної Директиви Міністра оборони України та Головнокомандувача Збройних Сил України «Про створення Центру інновацій та оборонних технологій». На цьому під час брифінгу про стан і перспективи цифрової трансформації, оснащення Збройних Сил високотехнологічним озброєнням та військовою технікою повідомив генеральний директор Директорату політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони Міністерства оборони України Сергій Максимов.

– Ми провели реанімацію проєктів автоматизованих систем бойового управління, і знайшли рішення щодо майбутнього автоматизованих систем управління оперативно-стратегічного рівня, тактичної ланки, системи ситуаційної обізнаності, – зазначив Сергій Максимов.

За його словами Міноборони відходить від класичного формату дослідно-конструкторських робіт та впроваджує гібридну систему управління проєктною діяльністю.

– Розуміємо, що протягом розробки дослідно-конструкторські роботи у сфері інформаційних чи інформаційно-аналітичних систем старіє уже за рік-два. Власне тому переходимо на короткі «спринти» з кінцевим зрозумілим результатом. Новий менеджмент проєктів передбачає наявність власних ресурсів та їх супроводження, – відзначив Сергій Максимов.

Формування Центру інновацій, додав генеральний директор Директорату політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони Міністерства оборони України,  буде тривати до кінця цього року.

За інформацією Міністерства оборони України