Скандальна Ірина Фаріон поскаржилась до кіберполіції на безпрецедентну кібератаку
Хто зламав Ірину Фаріон?

За інформацією екс-професорки Львівської політехніки Ірини Фаріон, з 6 до 17 листопада на її електронні ресурси тривала безпрецедентна атака. Це, на її думку, свідчить про сплановану проти неї спецоперацію, задуману «федеральними службами дикої Москви плюс нашими внутрішніми ворогами». Про звернення до кіберполіції у місті Львові, бездіяльність кіберполіції та звернення до суду з метою зобов’язати розслідувати її справу Ірина Фаріон розповіла у своєму відео.

Під атаку потрапили її електронна пошта, телеграм-канал, фейсбук, інстаграм та інші електронні джерела. Було вчинено несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерних мереж, злам обліковників, розповсюджено шкідливі програми та неодноразово збережено і незаконно змінювано з подальшим поширенням конфіденційної та спотвореної інформації про Ірину Фаріон у соціальних мережах.

Крім того, невідомі особи у цей період з метою дискредитації чинили безпрецедентну кількість дзвінків з погрозами та образами на месенджер та мобільний телефон і надзвичайно знаково, що абсолютна більшість дзвінків, як повідомляє Ірина Фаріон, має московських адресатів. 

13 листопада невідома особа публічно розповсюдила конфіденційні дані Ірини Фаріон. Далі відбулися заклики до переслідування та фізичного насильства відносно Ірини Фаріон.

«Моя боротьба лише розпочинається» – підсумувала Ірина Фаріон свою розповідь про досвід взаємодії з кіберполіцією.