Укренерго попередило про розсилку фішингових листів

Зафіксована розсилка листів з вірусом зі сторонніх адрес начебто від імені НЕК «Укренерго». На фото зразок небезпечних листів, які шахраї намагаються розсилати нашим підрядникам та контрагентам начебто від імені «Укренерго». 

Будь ласка, будьте уважні! Такі листи можуть містити вірус. 

Звертаємо вашу увагу на ознаки фальсифікації:

👉Лист відправлено не з офіційної адреси. Всі співробітники НЕК «Укренерго» користуються поштою виключно з доменом @ua.energy . Якщо вам прийшов лист від нашої компанії з іншого домену – видаляйте, не відкриваючи!

👉ДП «Укренерго»  не існує. Офіційна назва нашої компанії, яка використовується в діловому листуванні – НЕК «Укренерго». До 2019 року використовувалась офіційна назва ДП «НЕК «Укренерго».

👉«Бухгалтер Елена Витальевна» - фейк без прізвища. Співробітники НЕК «Укренерго» не ведуть листування без зазначення повних даних відправника і, тим більше російською мовою!

НЕК «Укренерго» вже звернулось до правоохоронних органів з прохання знайти шахраїв, які неправомірно використовують дані нашої компанії.

Просимо уважно перевіряти всі адреси, з яких надходять листи нібито від НЕК «Укренерго». Наш офіційний домен - @ua.energy

За інформацією Укренерго