США та Велика Британія запровадили санкції проти 7 членів російської кіберзлочинної групи Trickbot

Сьогодні Сполучені Штати та Великобританія вживають скоординованих цільових заходів проти кіберзлочинців, які здійснили напади на нашу критично важливу інфраструктуру. Ми продовжуватимемо працювати з Великобританією та іншими міжнародними партнерами над викриттям та припиненням кіберзлочинності, що виходить із Росії.

США включають до списку санкцій сім фізичних осіб, які є частиною кіберзлочинного угрупування Trickbot, що базується в Росії. Ми робимо цей крок відповідно до Адміністративного указу (АУ) 13694 з поправками, внесеними АУ 13757, у зв'язку з участю цих осіб у діяльності з використанням кіберпростору, що становить значну загрозу для національної безпеки, зовнішньої політики, економічного здоров'я або фінансової стабільності Сполучених Штатів . Росія є притулком для кіберзлочинців, де такі угруповання як Trickbot вільно здійснюють шкідливу кібердіяльність, спрямовану проти США, Великобританії, наших союзників і партнерів. Ці дії націлені на критично важливу інфраструктуру, включаючи лікарні та медичні установи.

Сполучені Штати та Великобританія є лідерами у глобальній боротьбі з кіберзлочинністю та віддані використанню всіх наявних повноважень для захисту від кіберзагроз. Сьогоднішній крок, перший у рамках нових повноважень Великобританії щодо введення санкцій щодо кіберзлочинців, демонструє нашу незмінну прихильність до співпраці з партнерами та союзниками у боротьбі з кіберзлочинністю, що виходить з Росії, а також протидії атакам з використанням програм-вимагачів та їх виконавців. У той час як триває незаконна війна Росії проти України, співпраця з нашими союзниками та партнерами як ніколи важлива для захисту нашої національної безпеки.

Для отримання додаткової інформації про ці санкції дивіться прес-реліз Міністерства фінансів США.

За інформацією Держдепу США