Злочинець, який діяв під назвою “Sangkancil”, опублікував документи 7 мільйонів ізраїльських громадян у Telegram та на хакерських форумах, які, як стверджується, були вкрадені з веб-сайту, який використовується місцевою владою Ізраїлю для обробки платежів за муніципальні податки, штрафи та комунальні послуги CITY4U. Про це повідомляє TV7 Israel.

Зображення, які нібито були вкрадені з веб-сайту CITY4U, включали ізраїльські посвідчення особи, квитанції про податки та водійські права.

Шантажист зазначив, що найближчим часом інші дані будуть оприлюднені, якщо викуп не буде виплачено, але не вказано суму.

Вимога була розміщена разом із повідомленням: «Це мій перший сюрприз до єврейського нового року. Насолоджуйтесь!” яке приурочене до святкування Рош-ха-Шана цього тижня.

Інцидент розслідує Національне управління з кібер питань Ізраїлю, яке поки що прокоментувало, що оприлюднені дані, ймовірно, є старою інформацією. Але якщо витік підтвердиться, це стане одним із найтяжчих кіберзлочинів та порушень конфіденційності в історії країни.