На цій сторінці зібрані відповіді на найпоширеніші питання, які надходили до редакційної скриньки стосовно співробітництва. Можливо, це допоможе зекономити ваш і наш час, та зменшити кількість листів із типовими запитаннями.

Звернення редакції 

До відділів маркетингу та PR українських компаній/ФОП з кібербезпеки

Вітаємо. Дуже дякуємо за вашу зацікавленість нашим інтернет-журналом. Наше видання на даному етапі не є комерційним проєктом (й ще нескоро ним стане) та тримається виключно на ентузіазмі його авторів. І якщо ви все ще продовжуєте читати цей текст, то ми раді публікувати статті ваших експертів, робити запити до ваших експертів щодо коментарів при підготовці статей для сайту. Хай в матеріалі буде згадування про вашу компанію, її послуги, але щоб це органічно поєднувалось з корисною інформацією, яка буде цікава нашим читачам.

Напрямки публікацій

В нас є 4 основних напрямки, за якими відбувається підбір та публікація матеріалів на сайті:

  • Новини. Реагування на поточні події, які так чи інакше пов'язані з кібербезпекою.
  • Аналітичні статті, в яких аналізуються минулі події, тенденції, явища, прогнози тощо.
  • Рекомендації, настанови, поради з кібербезпеки. Це те, з чого наші читачі отримують пряму користь.
  • Художньо-публіцистичні статті, які містять гумор, сатиру.

Читацька аудиторія

При підготовці матеріалів ми найбільше орієнтуємось на читачів з 3х сегментів аудиторії:

  • малий та середній бізнес,
  • співробітники державних установ,
  • пересічні громадяни, які цікавляться кібербезпекою. 

Медіакіту в нас поки що немає, але в цьому напрямку робота ведеться.

До державних органів, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ, організацій

Розмістимо ваші інформаційні матеріали, які стосуються тематики нашого інтернет-журналу. Серед тих, хто вже надсилав нам матеріали для публікації, є представники таких державних органів:

  • Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України — спеціалізований центральний орган виконавчої влади в галузі спеціального зв'язку та захисту інформації.
  • Департамент кіберполіції Національної поліції України — міжрегіональний територіальний орган Національної поліції України, який входить до структури кримінальної поліції Національної поліції.
  • Державна установа «Офіс із залучення і підтримки інвестицій» (UkraineInvest) — українська державна установа, уповноважена супроводжувати інвесторів у підготовці та реалізації проєктів зі значними інвестиціями.

До вищих навчальних закладів, наукових установ, інших суб’єктів наукової і науково-технічної діяльності

Чекаємо від вас новини, інформацію про конференції, семінари, інші заходи, які дотичні до тематики кібербезпеки.

Стосовно публікації наукових статей. Ми не є науковим виданням та не маємо вченої редколегії, яка б оцінила зміст статті на відповідність критеріям. Разом з тим, можлива публікація скороченої адаптованої для широкого кола читачів версії такої статті, де використовуються загальноприйняті слова, загальновживана лексика. Якщо все ж не обійтися без спеціальних термінів, то їх потрібно пояснити. Інформацію про наукову новизну, наукові або науково-технічні (прикладні) результати, розробки, експерименти тощо потрібно подавати з посиланням на наукове видання (у розумінні пункту 18 статті 1 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність"), яке можна перевірити у відкритому доступі.

Не публікується інформація, яка може бути віднесена до державної таємниці (стаття 8 Закону України "Про державну таємницю"), зокрема:

  • про винаходи, дослідження і розробку нових зразків озброєння в інтересах забезпечення національної безпеки і оборони та про результати таких досліджень і розробок;
  • про наукові, науково-дослідні, дослідно-конструкторські та проектні роботи, предметом яких є створення новітніх складних зразків озброєння, військової або спеціальної техніки та інші роботи, що мають важливе оборонне чи економічне значення або суттєво впливають на зовнішньоекономічну діяльність та національну безпеку України;
  • про систему урядового та спеціального зв'язку;
  • про організацію, зміст, стан і плани розвитку криптографічного захисту секретної інформації, зміст і результати наукових досліджень у сфері криптографії;
  • про системи та засоби криптографічного захисту секретної інформації, їх розроблення, виробництво, технологію виготовлення та використання;
  • про державні шифри, їх розроблення, виробництво, технологію виготовлення та використання.

До журналістів, редакторів видань, філологів

Вибачте за помилки, стилістичні недоліки, порушення "законів жанру". Автори більшості публікацій є "технарями", але ми, принаймні, намагаємось робити публікації в рамках журналістських жанрів. Дуже раді вашій критиці та настановам. 

 

Якщо все ще цікаво то чекаємо ваші матеріали для публікації, зворотній зв'язок, критику на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

--

З повагою,

Редакція інтернет-журналу «Кібербез»

 

По мірі надходження нових запитань інформація на сторінці буде оновлюватись. Оновлено 04.05.2025.